Hakkımızda

TOV Makina
27 +

Yıllık Deneyim

Hakkımızda

Alapala'da makine konusunda yetişen Vehbi GÜNDOĞDU tarafından kurulan Çorum TOV Makine, 2016 yılından bu yana birçok makine projesine imza attı. Çorum TOV Makine, yüksek nitelikli personeli ve gelişmiş üretim teknolojisi ile yüksek kaliteli ürünler sunmayı hedeflemekte ve bu doğrultuda imalat yapmaya devam etmektedir.

Gündoğdu tarafından kurulan şirket, 1996 yılından bu yana sektörün içerisinde ve 2016 yılında TOV Makina kuruldu. Depolama sistemleri, klapeler, öğütme elemanları, tartım ve paketleme, taşıma elemanları, temizleme ve tavlama ekipmanları ile birlikte bir çok yardımcı eleman parçaları ve makineleri geliştiriyor.

Un değirmenleri, yem işleme ekipmanları ve makineleri üretiyor ve kuruyoruz. Kurulumlarımız ihtiyaçlarınıza göre uyarlanır ve yüksek kaliteli bir ürün üretmeniz için Çorum TOV makine olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya her zaman özen gösteririz. Ayrıca Un ve Yem Değirmeni Ekipmanları konusunda bakım ve onarım hizmetlerini de sunuyoruz.

Un ve Yem Değirmeni Kurulumu ve Makine Üretimi ve Montajı Hizmetlerimiz, müşterilerimize süreçlerini optimize etme fırsatı sunar. Makine üretimi ve montajından sistem testi ve devreye almaya kadar eksiksiz hizmet çözümleri sunuyoruz. İhtiyacınız ne olursa olsun, ister bir değirmen kurulumu, ister yeni bir makine üretimi veya mevcut ekipmanın yükseltilmesi olsun - size yardımcı olmak için buradayız.

Müşterilerimizin un ve yem değirmeni projelerinin sorunsuz, zamanında ve bütçe dahilinde yürütülmesini sağlamak için tasarımdan kuruluma kadar çalışıyoruz. Un ve yem endüstrisindeki kanıtlanmış başarı geçmişimiz, her boyuttaki proje için kaliteli sonuçlar sunduğumuz anlamına gelir.

Referanslarımız